Contact

ERSV West-Vlaanderen vzw

K. Leopold III-laan 41 – 8200 Sint-Andries (Maatschappelijke zetel)
K. Leopold III-laan 66 – 8200 Sint-Andries (Correspondentieadres)
info@ersvwvl.be
050/14.01.60

Dominic Duthoit – Financiën en Personeel

050/14.01.63
0496/26.06.28
dominic.duthoit@pomwvl.be

Anja de Coninck – Boekhouding / Personeelszaken

050/14.01.60
anja.deconinck@ersvwvl.be

Julie Verhooghe – Coördinator RESOC Midden-West-Vlaanderen

051/26.14.44
0494/53.54.75
julie.verhooghe@west-vlaanderen.be

Stefaan Verhamme – Coördinator RESOC Zuid-West-Vlaanderen

056/23.49.56
0494/53.54.73
stefaan.verhamme@west-vlaanderen.be

Tine Decuypere – Coördinator RESOC Noord-West-Vlaanderen

050/40.70.36
0494/53.54.85
tine.decuypere@west-vlaanderen.be

Sigrid Verhaeghe – Coördinator RESOC Westhoek

051/51.94.30
0494/53.54.78
sigrid.verhaeghe@west-vlaanderen.be

Nick Vanwalleghem – Coördinator Streekoverleg Kust

0494/53.54.80
nick.vanwalleghem@west-vlaanderen.be

Contact ERSV West-Vlaanderen vzw: