Contact

RESOC Noord-West-Vlaanderen

Streekhuis kasteel Tillegem
Tillegemstraat 81 – 8200 Brugge
050/40.70.40

Team

Kim Lievens: Coördinator | tel. 050 40 70 36 – gsm 0474 57 86 98 | kim.lievens@west-vlaanderen.be

Bram Bruggeman: Stafmedewerker | tel. 050 40 70 40 – gsm 0494 53 54 82 | bram.bruggeman@west-vlaanderen.be

Marthe Debrouwere: Stafmedewerker | tel. 050 40 70 38 – gsm 0494 53 54 83 | marthe.debrouwere@west-vlaanderen.be

Femke Boone: Communicatieverantwoordelijke RESOC Noord-West-Vlaanderen | tel. 050 40 70 38 – gsm 0496 46 33 33 | femke.boone@west-vlaanderen.be

Sofie Van Hecke: Stafmedewerker Trefpunt Zorg | tel. 050 40 70 37 – gsm 0471 11 80 51 | sofie.vanhecke@west-vlaanderen.be

Sofie Meesschaert: Medewerker communicatie & events Trefpunt Zorg | tel. 050 40 70 37 – gsm 0470 98 06 55 | sofie.meesschaert@west-vlaanderen.be

Paul Godderis: Administratief medewerker | tel. 050 40 70 38 | paul.godderis@west-vlaanderen.be