Samenstelling

Het RESOC is quadripartiet en gelijkwaardig samengesteld uit:

  • alle 17 lokale besturen
  • vertegenwoordigers van de werknemersorganisaties
  • vertegenwoordigers van de werkgeversorganisaties
  • Provincie West-Vlaanderen

Voorzitter: Dirk De fauw, provincieraadslid, voorzitter OCMW Brugge

Ondervoorzitters: Ondervoorzitter (lokale besturen): Ignace DEREEPER – Ondervoorzitter (sociale partners): Frederik SERRUYS. Het onderwoorzitterschap wisselt volgens een beurtrol.

Samenstelling Dagelijks Bestuur RESOC Noord-West-Vlaanderen

  • Dirk DE FAUW (voorzitter, provincieraadslid namens regio Brugge)
  • Ignace DEREEPER (ondervoorzitter, voorzitter burgemeestersoverleg Oostende)
  • Renaat LANDUYT (voorzitter burgemeestersoverleg Brugge)
  • Anthony DUMAREY (provincieraadslid namens regio Oostende)
  • Dominiek PUYPE (ABVV)
  • Anuschka DILDICK (ACV)
  • Frederik SERRUYS (UNIZO, ondervoorzitter sociale partners)
  • Dieter COUSSÉE (VOKA)
  • Kim Lievens (coördinator)
  • Paul GODDERIS (administratief medewerker)

Samenstelling RESOC Noord-West-Vlaanderen

Werkgeversafgevaardigden

Effectief Plaatsvervangend
VOKA
Ludo LIEVENS Robert HOORNAERT
Jean-Pierre SAELEN Bart VANSEVENANT
Johan VERBORGH
Dieter COUSSÉE
UNIZO
Ina SCHRAUWEN Danny MESEURE
Brecht CLYNCKE Peter BRYSSE
Christian VANBESIEN Stijn VAN DEN ABEELE
BOERENBOND
Michiel VAN ROBAEYS Hans MOMMERENCY

 

  • Werknemersafgevaardigden
Effectief Plaatsvervanger
ABVV
Dorine CORDY Christel BURCKE
Dominiek PUYPE Luc GEERARDYN
ACV
Anuschka DILDICK Pétur EDVARDSSON
Nico ROTTÉE Marjan STADSBADER
Sandra LAMOTE Jeroen CLAES
Erik BUYLAERT Wim HARDY
Marc VANDENBERGHE Tom LINGIER
ACLVB
Geert DE ROUS Thibault LIBBRECHT

 

  • Vertegenwoordigers politiek
Effectief Plaatsvervanger
PROVINCIEBESTUUR
Dirk DE FAUW Annie VANDENBUSSCHE
Hilde DECLEER Annie COOL
Franky DE BLOCK Jurgen CONTENT
Anthony DUMAREY Elke CARETTE
Tania JANSSENS Gerda SCHOTTE
Wim AERNOUDT Peter De ROO
LOKALE BESTUREN
Barbara VANDENBRANDE (Beernem) Jef VANSTEENHUYSE
Daphné DUMERY (Blankenberge) Patrick DE MEULENAERE
Françoise PRAET (Bredene) Eddy GRYSON
Renaat LANDUYT (Brugge) Minou ESQUENET
Joachim COENS (Damme) Marc MUS
Kurt DEMARIA (De Haan) Kurt DEVOOGHT
Jef POLLENTIER (Gistel) Jan WILLEMS
Dirk LALEMAN (Ichtegem) Robin VANDERVENNET
Jan POLLET (Jabbeke) Franky DEREEPER
Kathleen VAN DER HOOFT (Knokke-Heist) Piet DE GROOTE
Janna ROMMEL-OPSTAELE (Middelkerke) Michel LANDUYT
Johan VANDE LANOTTE (Oostende) Sabine FRIEDERICHS
Jan DE KEYSER (Oostkamp) Christine BEKE
Ignace DEREEPER (Oudenburg) Johan TANGHE
Bart NAEYAERT  (Torhout) Norbert DE CUYPER
Wino DEBRUYNE (Zedelgem) Tom MAES
Jacques DEMEYERE (Zuienkerke) Alain DE VLIEGHE

 

  • Vertegenwoordigers levende krachten
Effectief Plaatsvervanger
Dirk DECLERCK (AG HAVEN OOSTENDE) Wim STUBBE
Gunther VANPRAET (ECONOMISCH HUIS OOSTENDE) Jan POLLEY
Dries VANBELLEGHEM (GEBIEDSGERICHTE WERKING)
Joachim COENS (MBZ) Ghanima VAN DE VENNE
Michel VINCKE  (PERSPECTIEF) Wouter VANHECKE
Ann OVERMEIRE (POM WEST-VLAANDEREN) Inge TAILLIEU
Stefaan LAMBRECHT (REGIONAAL WELZIJNSPLATFORM N-W-VL.) Piet BAES
Nick VANWALLEGHEM (STREEKWERKING KUST)
Inge DEMOEN (VDAB) Robert DE CLERCQ
Paul DE GRAEVE (WEST-VLAAMSE MILIEUFEDERATIE) Marcel HEINTJENS
Evy VAN SCHOORISSE      (WESTTOER) Liesbet BILLIET
Geert SANDERS (WVI) Patrick ZUTTERMAN